آرشیو موضوعی: روزانه‌ها

نوروز ۹۲ ، شروع یک سال عالی با کلی اتفاقات خوب و یک عیدی شاد: بسته نرم‌افزاری اپل گردو

نوروز ۹۲ برای من عالی بود با کلی اتفاقات خوب. از دیدن دوست‌داشتنی‌ترین دوستان دنیا که مدت‌ها انتظار دیدنشون رو داشتم تا کلی اتفاقات خوب کوچک و بزرگ دیگه. میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست. امیدوارم همینجوری پیش بره… ادامه »

روز مهندسی، شکلات و بستنی، رزبری پای، سی‌تو و کلی خاطره در ۵ اسفند ۱۳۹۱

شنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۱ یک روز عالی بود برای من و به نظرم رسید که بد نباشه خاطراتش رو جایی ثبت کنم. خوب کجا بهتر از وبلاگ آدم؟ 🙂 روز مهندسی بود و به همین مناسبت بعد از گرفتن… ادامه »

فرصت‌ها

بعضی اوقات آدم‌ها فرصت‌‌هاشون رو اینجوری از دست میدن…

سقف آزادی

آدمها سقف آزادی‌های متفاوتی دارند.این سقف آزادی رو خانواده، تجربیات شخصی، روحیات و افکار آدم‌ها شکل میدن.سقف آزادی شما ممکنه از یک آدم بالاتر و از یک آدم دیگه پایین‌تر باشه.برای همین وقتی به نسبت سقف آزادی‌هایمان محدود می‌شیم احساس… ادامه »

ذهن انسان

نحوه فعالیت ذهن انسان بسیار جالب است… ما نیاز داریم که همه‌چیز را توجیه کنیم،همه چیز را توضیح بدهیم و همه چیز را بفهمیم تا احساس امنیت کنیم.میلیون‌ها سوال داریم که به پاسخ نیاز دارند،چون چیزهای بسیاری هست که ذهن… ادامه »

تبر خود را تیز کنید!

داستان به نقل از روزنامه همشهری: روزی روزگاری یک هیزم شکن خیلی قوی برای کار سراغ یک تاجر الوار رفت.تاجر او را استخدام کرد و دستمزد خوبی برایش تعیین کرد و همچنین شرایط کاری بسیار خوب بود.بنابراین هیزم شکن تصمیم… ادامه »

موفقیت-۰۱

زمان

تصور کن برنده یک مسابقه شدی و جایزه‌ات اینه که بانک هر روز صبح یک حساب برات باز می کنه و توش هشتاد و شش‌هزار و چهارصد دلار پول می گذاره ولی ۲تا شرط داره: یکی اینکه همه پول را… ادامه »